startuj z nami dodaj do ulubionych napisz do nas

Tworzywa na Tablet

TWORZYWA na Tablet - Jak skorzystać?

 

Platforma SCRIBD.COM, to jeden z najlepiej rozwiniętych serwisów, umożliwiających dystrybucję dokumentów w Sieci. Umożliwia publikowanie książek i materiałów tekstowych. Posługuje się nim tysiące wydawców i miliony użytkowników.

Od połowy 2013 roku umożliwia on także komercyjną dystrybucję wydawnictw, firmom nie będących rezydentami w USA. Niebawem przewidziana jest możliwość rozliczania transakcji w walutach krajowych.

 

Korzystając z platformy SCRIBD.COM, czasopismo >Tworzywa< rozszerza zakres swojej dystrybucji także na formę elektroniczną.

 

 

 

Jak skorzystać z serwisu:

 

 

 • Należy kliknąć w odpowiedni link, konkretnego wydania kwartalnika na podstronie KWARTALNIKI, a następnie kliknąć „Buy Now!” w oknie umożliwającym przeglądanie części zawartości wydania.

 

 • Logowanie do serwisu odbywa się poprzez Państwa osobisty profil Facebook lub Google+

 

 • W przypadku, gdy nie posiadacie Państwo profilu, wystarczy wskazanie adresu email, na jaki mają zostać wysłane: unikalna nazwa użytkownika SCRIBD.COM i hasło. Dane te pozwolą na ponowne zalogowanie do serwisu.

 

 • Płatności dokonuje się za pomocą karty kredytowej. Odbiorcą zapłaty jest serwis SCRIBD.COM. Redakcja nie posiada wglądu w jakiekolwiek Państwa dane. Bezpieczna transakcja zabezpieczona jest protokołem SSL. Płatność odbywa w dolarach USA.

 

 • Kurs wymiany w transakcji nie odbiega znacząco od średnich kursów NBP. Nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty. Cena ustalona aktualnie to 4,99 USD za wydanie. Przypominamy, że cena egzemplarza „papierowego” w prenumeracie to 21,00 PLN.

 

 • Przeczytać zawartość naszego czasopisma możecie Państwo na ekranie komputera na stronie SCRIBD.COM, na tablecie lub smartfonie za pomocą aplikacji SCRIBD dostępnych w systemach iOS (iPad, iPhone) lub Android. Aplikacje dostępne są w AppStore i Google Play.

 

 • W przypadku odczytu na komputerze macie Państwo możliwość pobrania pełnego pliku PDF w jakości drukarskiej. Uwaga pliki te mają najczęściej ponad 100-200 MB objętości! Plik PDF przeglądać można za pomocą programu Adobe Reader i drukować poszczególne strony.

 

 

 

Uwaga! Zawartość czasopisma chroniona jest prawami autorskimi. Powielanie treści, przekazywanie plików w celach innych niż użytek osobisty jest zabronione. Plik PDF jest oznaczony kluczem i platforma SCRIBD.COM jest w stanie dochodzić swoich praw w przypadku złamania zakazu.

 

 

 

 

© 2014 Copyrights by Tworzywa-Media, Poland. All rights reserved.

 

 

 

Pobierz aplikację SCRIBD na swój tablet lub smartfon:

 

 

  Scribd on Appstore  Scribd on Google Play
   
 

 

Do otwarcia pliku PDF niezbędny jest program Adobe Reader.

 

 

 

Współpraca:

 

Pomagają Nam:

                        

 

realizacja: tworzywa.pl powered by: edito CMS