startuj z nami dodaj do ulubionych napisz do nas

Czasopismo

 

 

>Tworzywa< to najpopularniejszy w Polsce magazyn poświęcony ekonomicznym i technicznym problemom przetwórstwa tworzyw sztucznych. Wydając czasopismo od roku 2000 redakcja zgromadziła spore doświadczenie i wiedzę w jaki sposób dostarczać czytelnikom rzetelnej informacji, a naszym klientom – reklamodawcom jak pomóc dotrzeć im z medialnym przekazem do szerokiego grona odbiorców.

 


Ankieta przeprowadzona przez Targi Kielce w trakcie targów Plastpol, wśród wystawców i zwiedzających wykazała, iż >Tworzywa< są najchętniej czytanym czasopismem branżowym w środowisku przetwórców tworzyw. Wskazywane były jednocześnie, jako najbardziej skuteczny środek reklamy wśród pism branżowych.

 


>Tworzywa< to jedyne międzynarodowe pismo branży tworzyw na polskim rynku. Powstają we współpracy ze znanym i cenionym europejskim czasopismem Macplas, wydawanym przez włoskie stowarzyszenie Assocomaplast.
 
Dzięki tej współpracy >Tworzywa< przynoszą zawsze najciekawsze wiadomości z rynków Polski, Europy i Świata. Na rzecz naszego czasopisma pracują biura reklamy w Niemczech, USA, we Włoszech i na Tajwanie. Czasopismo Macplas, którego >Tworzywa< są polską edycją wydawane jest w 7 językach: angielskim, arabskim, farsi, hiszpańskim, rosyjskim, włoskim i polskim w docierając do 52.000 przetwórców tworzyw sztucznych na świecie.

 


Właścicielem tytułu >Tworzywa< jest Polski Związek Przetwórców Tworzyw Sztucznych. Sprawuje ono ogólną kontrolę nad wydawnictwem i czuwa nad merytoryczna zawartością czasopisma. Przychody ze sprzedaży reklam, częściowo finansują działalność statutową Stowarzyszenia. Wydawcą czasopisma jest firma Tworzywa-Media.

 


Czasopismo >Tworzywa< od początku swego istnienia, od roku 2000 jest i pozostaje wyłącznym, branżowym patronem prasowym targów Plastpol. >Tworzywa< współpracują z portalem internetowym branży www.tworzywa.pl

Współpraca:

 

Pomagają Nam:

                        

 

realizacja: tworzywa.pl powered by: edito CMS