startuj z nami dodaj do ulubionych napisz do nas

Aktualności

NOWY POMYSŁ – NOWY FORMAT – NOWA FORMUŁA – ZNANI PARTNERZY

20-01-2020

W roku 2020 zmieniła się formuła przygotowania i dystrybucji wydania specjalnego BIULETYN PLASTPOL (w miejsce Tworzywa Plastpol News). Zdecydowaliśmy się na powiększenie liczby stron w porównaniu z poprzednią wersją i zmianę formatu tego wydania na mniejszą, bardziej poręczną. Najistotniejsze zmiany dotyczą jednak zasad i formy dystrybucji, jak i momentu kiedy BIULETYN zostanie zaprezentowany czytelnikom. Pierwsza edycja ukaże się już 30 marca i będzie rozesłana w ilości ponad 7.000 egzemplarzy bezpośrednio przez biuro organizacji targów PLASTPOL. TARGI KIELCE w procesie rejestracji zwiedzających zgromadziły największą i najbardziej aktualna bazę danych adresowych firm i osób zainteresowanych przetwórstwem tworzyw sztucznych. Drugie wydanie ukaże się w pierwszy dzień targów PLASTPOL, 19 maja i będzie rozdawane przez hostessy bezpośrednio zwiedzającym, znajdzie się także w biurach obsługi wystawców, kasach targowych i wielu innych miejscach dostępnych zwiedzającym.

Tworzeniem treści Biuletynu zajmą się wspólnie redakcja kwartalnika TWORZYWA i biuro Prasowe targów PLASTPOL. Ważne miejsce w BIULETYNIE znajdą materiały informacyjne i promocyjne wystawców.

Agnieszka Dąbrowska, menadżer targów PLASTPOL zachęca wystawców do współpracy przy tworzeniu zawartości biuletynu: „BIULETYN PLASTPOLU to projekt, który realizują wspólnie: organizator Plastpolu czyli TARGI KIELCE i redakcja kwartalnika TWORZYWA. Bazując na wieloletniej współpracy i wzajemnym zaufaniu postanowiliśmy powierzyć TWORZYWOM stworzenie nowej wersji biuletynu PLASTPOLU. Biuletyn w swoich założeniach, poprzez publikację przygotowanych przez nasze biuro prasowe artykułów ma zapraszać szerokie grono zwiedzających na PLASTPOL i informować o tych największych w Europie Środkowej targach branży tworzyw sztucznych. Ma dać, także Państwu, możliwość zaakcentowania Waszej obecności na targach, pokazania oferowanych produktów i wskazanie lokalizacji stoiska. Planujemy duży nakład, ok. 10.000 egzemplarzy, którego dystrybucją zajmą się organizacyjnie TARGI KIELCE, dysponujące zgromadzoną poprzez rejestrację gości targowych, najbardziej aktualną bazą danych adresowych. Wykorzystamy doświadczenie redakcji kwartalnika TWORZYWA do fachowego przygotowania wydawnictwa i bezpośredniego kontaktu z Państwem, jako potencjalnymi współautorami treści.”

Już w marcu znane będą lokalizacje zdecydowanej większości stoisk i w pierwszym wydaniu zostanie opublikowany szczegółowa mapa stoisk. Do wysyłki załączone będzie zaproszenie na targi.

 

« lista aktualności

Współpraca:

 

Pomagają Nam:

                        

 

realizacja: tworzywa.pl powered by: edito CMS